Pages

21 Şubat 2005

200205

5 senelik kalkinma planimi yatirdim yataga.
hayallerimi de serdim ustune.
ayaklari acikta kaldi.
örtmüyor örtmüyor.

7 Yorum:

Anna dedi ki...

hey
i see you like chroma key and you are turkish :) lucky girl :P will probably see ck live soon.. :/
im from brazil and ck is my favorite band :)
uhh and i cant understand anything from your posts but uhhu well just wanted to say hello :)
tk care,

Annie

fatima dedi ki...

hey anna,
i checked your "cityofglass" and though i couldnt understand a word, i really did like the look ;)
to tell you the truth i met kevin moore once, last year. he was here for the promotion of his soundtrack album. you know he prepared an album for a turkish movie named okul (the school). also, he had a turkish girlfriend, which kept me thinking that it's all about the trigger effect of his girlfriend to cause him make an album for a turkish movie.
i couldn't talk to him much, simply cuz he was messed up with all the people trying to get an autograph or so. i didnt get one. i didnt want one. i just talked to him and said, "i would be cursed by my guilty councious if i didnt talk to you today..." something like that. glad you've checked out my page.
hope you see him and also dream theater soon. till then;
"life is so much cleaner on the page"

Galewolf dedi ki...

Olmaz o iş. Misal ben denedim, gelecek yedi yüz yıllık ekonomik başarım gelecerk yedi günlük hayatımı bile kurtarmaya yetmiyor. Fakat biz de şöyle bir kitap patlatsak şöyle "Git, kaybol kendini çok okşatmadan sevgilim aşkım yüreğim" (me and royal me dir bu arada bahsi geçen "biz") hepinize arabalar, yatlar katlar olmadı bir akşam sinema ısmarlarım.

fatima dedi ki...

sonunda hasta buldum, mutluyum huzurluyum. her ne kadar masrafin yarisini ben karsilayacak olsam da, sorun degil.
ayrica bundan 5 sene sonra nasıl bir halde olmak istedigimi selcüt'e anlattim. pek bir bozuldu. "maddeciligim" dolayisiyla. aslinda sadece realistim.

Selj. dedi ki...

hah! al bir de buradan yak. ben sadece kendim icin, pragmatik ve/veya hedonistik bir gelecek planlamiyorum diye hayalci oldum oyle mi? beni sozkonusu chatlog'lari yayinlamaya itme! >;

Galewolf dedi ki...

Belgeleri görmeliyiz acil. Hem nesi varmış maddeciliğin, maneviyatın kapısında "insert coin to enter" yazıyorsa bu kimin suçu?

settar dedi ki...

maneviyatın kapısındaki yazıya hasta oldum!!! İşte Narsil!!! :)))

Gaza geldim ben de kalkınma planı yaptım ve inanın bir noktadan sonra para ikinci planda kalabiliyor. Biraz Donald Trump havasında söyledim ama yanlış anlamayın e mi?

Yorum Gönder