Pages

05 Nisan 2005

040405

eger (hey) kucuk kiz, onu rober street*te arabanizla dolastirma vaadenize uymak istemiyorsa, akliniza kirmizi baslikli kizi getirin.

midenizi acip ona büyük annesini emanet etmeden önce, mide enzimlerinizin büyükanneyi parcalamis olabilecegi ihtimalini göz önüne alin. etobur bir tilkinin mide enzimlerinden korkulur. büyükanne orada kaldigi 2 saat icerisinde kismen parcalanmis ve muhtemelen derisi kalkmis halde, bir ihtimal kurtarilabilir. bu süre uzadiysa, tilkiyi öldürmeye bile degmez. büyükanne ölmüstür ya da asit yaniklari, zaten yavaslamis olan metabolizmasinda, kesinlikle iz birakacaktir.

bazi seyler böyledir.

yanmis bir tavayla bastan yemek yapmaya kalkmak aptalliktir.

* Hey little girl wanna go for a ride ?
There’s room and my wagon is parked right outside
We can cruise down rober street all night long
But I think I’ll just rape you and kill you instead *

4 Yorum:

Selj. dedi ki...

çok grotesk, şahane!

mordantwrath dedi ki...

hmmmm öncelikle hareket noktasını iyi belirlemek lazım...
kurdun karnını niçin yarıyoruz?
büyükanneyi niçin kurtarıyoruz?
midesine taş doldurmak suretiyle kurdu niçin öldürüyoruz?
iyici bir bakış açısıyla masumluğu göreceli olan büyükanneyi kurtarmak birinci öncelikte...fakat en başarılı operasyon sonucunu düşünelim büyükanne kurtulur...öykünün devamı içler acısıdır, kainatın hiç bir yerinde uygulanmayan insanın içini kaldıran bir sapkınlıkla kurdun midesine taş doldurulur ve kurt pek çoğunuzun tahmin bile edemeyeceği bir acıyla orada bırakılır…bunu yapan hasta beyinler hayatlarının sonuna kadar mutlu ve bahtiyar olarak mı yaşamalılar?
Diyelim Kurdun karnını yardık ve büyükanne belli ki büyük acılar çekerek can vermiş (söz konusu acıları pek çoğunuz tahmin bile edemezsiniz) büyükanneyi dini inançları göz önünde bulundurularak şahane bir tören eşliğinde bi güzel gömeriz. Ama öncesinde ellerimizin kaşıntısını gidermeliyiz taşlar bizi beklemektedir…laplopun şarzı bitiyor...sallamaya daha fazla devam edemeyeceğim....

mordantwrath dedi ki...

bu kurt mevzuuu çok hoşuma gitmişti...özellikle mide asitleri pek ilgi çekiciydi hani...aklımda kalmış....

mordantwrath dedi ki...

o yüsden şarza takıp bu konu hakkında epey zırvalamak isterim eğer unutmazsam....

Yorum Gönder